Україна і світ

Руслана не виступить на Євробаченні 2023 із Києва: менеджер співачки розкрила деталі

Скандал навколо виступу Руслани не вщухає. Виступ артистки не заплановано на Євробаченні 2023, і менеджер співачки розкрив подробиці.

Ще 30 квітня креативний директор цьогорічного конкурсу Герман Ненов заявив, що Руслана виступить на Євробаченні 2023 з особливою місією. За його словами співачка не буде виступати на головній сцені в Ліверпулі, як інші українські зірки, а зробить це наживо в Києві.

Як виявилося, ця заява не відповідає дійсності. Менеджерка Руслани Яна Прядко заявила, що виступ зірки на конкурсі так і не запланований.

– Жодних змін не відбулося. Формально глядачі побачать Руслану на екрані, але виступу співачки на сцені Євробачення-2023, як у інших переможців, не буде! – зазначила Прядко.

Руслана буде залученою в інших заходах, присвячених конкурсу, але ними опікуються не організатори Євробачення 2023. Йдеться про програму українського фестивалю, яка відбудеться з 1 по 14 травня. Артистка виступить у колаборації з англійським оркестром 9 травня і для головного партнера конкурсу 12 травня.

У BBC самі підтвердили, що в цьому заході не беруть участі організатори Євробачення. Менеджерка Руслани заявила про нелогічність – на сцену заходу покликали двох із трьох переможців конкурсу від України.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-01 10:28:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин