Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку

Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку

В день Святого Миколая в Кучинівці Сновської громади урочисто дали старт новорічно-різдвяним святам. В центрі села з’явилася справжня святкова локація із різдвяним оленем, казковим Сніговичком і, звичайно ж, новорічною ялинкою.

Ялинку в селі Кучинівка відкривають вже другий рік поспіль за ініціативи депутата Сновської міської ради від ПП «НАШ КРАЙ» Павла Солодовника.

Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку

«В дитинстві я мріяв, щоб в селі на Новий рік була вулична ялинка. Мрії здійснюються. Відбулося справжнє свято: із концертом, щасливими посмішками і солодощами. Хочу щиро подякувати за допомогу в організації цього святкового дійства другу Кучинівки – народному депутату України Сергію Гривку, соціальним партнерам села – директору підприємства «Щорссільгоспсервіс» Івану Ковалю і бенефіціару цього підприємства Григорію Божку, а також нашому земляку Андрію Кривенку. Зі святом – з Святим Миколаєм, прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Всіх благ і здійснення мрій», – зазначає Павло Солодовник.

Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку Зимова казка: в селі на Чернігівщині відкрили новорічну ялинку

В рамках відкриття ялинки відбувся святковий концерт та пригощання кучинівців солодощами від Святого Миколая.

20.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин