Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З’їзд УДАРу продемонстрував, що Кличко повертається у велику політику, – політолог

З'їзд УДАРу продемонстрував, що Кличко повертається у велику політику, – політолог

Позиція*

Кличко повертається у велику політику. Це продемонстрував з'їзд УДАРу. І ймовірно, що найближчим часом саме УДАР стане центром об'єднання політсил в Україні.

Про це заявив політолог Вадим Карасьов на своїй сторінці у Facebook.

«З'їзд УДАРу продемонстрував, що Кличко повертається у велику політику. Кличко виступив з ініціативою скликати Національний форум єдності. Також на з'їзді представили економічний план партії та висунули кандидатом на 206 округ секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломака. Але політика – це не лише зміст, а й форма. Форма теж була дотримана: значний список іноземних політиків, що надіслали свої відеозвернення (Дональд Туск, Елмар Брок, Карл Нехаммер). Але головне – гості з’їзду з українських політиків: Порошенко, Рудик із «Голосу», представники «Батьківщини» (Тимошенко не змогла за станом здоров'я)», – написав Карасьов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ВЛАДИСЛАВ АТРОШЕНКО, ГОЛОВИ ГРОМАД ВИСУНУЛИ ЄДИНОГО КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 206 ОКРУГУ – ОЛЕКСАНДРА ЛОМАКО

Експерт дійшов висновку, що УДАР незабаром стане центром об'єднання політсил в Україні.

Схоже, що в українській політиці розгорнулася боротьба: хтось перетягне Кличка на свій бік. Так чи інакше на це натякав кожен гість, що виступав.

Сам Кличко у своєму виступі чітко заявив: на вибори УДАР піде сам. Тобто ні до кого приєднуватись він не збирається. Це зрозуміло. Але це не виключає моменту, коли приєднуватимуться вже до нього. І тут все може бути дуже цікавим: дуже ймовірно, що найближчим часом саме УДАР стане центром об'єднання політсил в Україні, – заявив Карасьов.

Загалом Кличко повертається у велику політику. І цим з'їздом він продемонстрував серйозність своїх намірів, резюмував політолог.

Джерело – 24 канал.

 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.02.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь