Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

З’явилася нова музична композиція про Ніжин. Автор розповів про її створення

З’явилася нова музична композиція про наше місто – пісня “Ніжин Розквітай”. Автор шедевру ніжинець
Валерій Гавриленко. Валерія знають як політика, громадського діяча і підприємця, але мало хто знає, що він займається музикою та неодноразово ставав лауреатом Всеукраїнських премій. Ще одне мистецьке хобі — написання клубної танцювальної електронної музики, на яку монтують кліпи.

 Валерій Гавриленко розповів журналістам mynizhyn.com , що надихнуло до створення пісні та хто трудився над нею. ” Надихнуло те, що у нас немає креативної, сучасної пісні про Ніжин. Оцінка – за слухачами, – каже він, – Якщо народ оцінить, то хотів би щоб вона була візитівкою Ніжина. В мережі вона з’явилася сьогодні. Записувалася літом. А сам трек записаний давно – 1.5 роки тому. Написавши його, дав послухати відомим музикантам. Отримав  зауваження (ав. посміхається),  що потрібен текст. Вималював бачення слів…і текст народився. Його  написала дуже талановита молода дівчинка – Катя Проколійко. Вона зробила це бездоганно. Далі шукав хто ж  буде співати. Знайшлися і голоси. Пісню заспівав колектив “Співаночка” нашого Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (керівник Марина Титова)…Записав – Vitaly Mc’Lay Mix. А  реп зачитав я”.
Композицію Валерій виклав у мережі фейсбук простим колажем (фотосвітлинами міста). “Якщо пісня піде в народ, тоді будемо шукати можливості для того, аби зняти повноцінний, професійний  відекліп. Зробити це – звісно буде дорого. Тому, у фейсбуці – бюджетний варіант. Презентація пісні відбудеться на щорічному, традиційному новорічному концерті, який планується наприкінці грудня.”, –  зазначає Валерій. 

Тетяна Марченко

На фото – Катя Проколійко, автор слів до композиції “Ніжин Розквітай”

Джерело: mynizhyn.com
2021-12-02 13:20:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин