Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

З’явилась петиція за повернення Руслана Маліновського до складу збірної

З'явилась петиція за повернення Руслана Маліновського до складу збірної

У мережі з'явилась петиція до в.о. головного тренера національної збірної України з футболу Олександра Петракова із закликом повернути Руслана Маліновського в команду.

Петиція розміщена на сайті www.petition.com.ua створеному діджитал агенством "Mas Agency" (https://mas-agency.com.ua)

"Ми, що нижче тут підписалися, закликаємо головного тренера збірної України з футболу Олександра Петракова повернути до складу збірної гравця італійської "Аталанти" Руслана Маліновського та викликати його на найближчу гру проти Боснії та Герцеговини, яка відбудеться 16 листопада 2021 р." – йдеться в тексті петиції.

Мета петиції – зібрати мінімум 25 000 підписів українських вболівальників до оголошення Петраковим складу збірної на матч-відповідь із Боснією та Герцеговиною, які мають стати додатковим аргументом для в.о. головного тренера щодо рішення по Маліновському:

"Ми, шанувальники Збірної України з футболу, різного роду занять та статусів, вирішили створити петицію до Олександра Петракова з проханням повернути Руслана Маліновського до складу збірної. Оскільки офіційних майданчиків для звернення не існує, ми створили окремий сайт та за цей короткий період плануємо зібрати не менше 25 000 "підписів", щоб це було показово і дорівнювало необхідній кількості підписів для розгляду петиції Президентом України. Ми щиро віримо в те, що думка вболівальників допоможе відновити робочі стосунки між тренером та одним із кращих українських гравців сучасноcті, а Збірній України з футболу показати найкращий результат" – розповів на свої сторінці на Facebook один з ініціаторів петиції Олексій Захарченко.

З'явилась петиція за повернення Руслана Маліновського до складу збірної

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь