Україна і світ

ЗВТ, інновації та візи: чим закінчилася зустріч Нетаньягу та Зеленського

У Києві пройшла зустріч прем’єр-міністра Ізраїля Біньяміна Нетаньяху і президента України Володимира Зеленського. Про що вдалося до8говоріться політикам – в матеріалі Фактів ICTV.

ЗВТ, інновації та візи: чим закінчилася зустріч Нетаньягу та Зеленського

У столиці України пройшла зустріч прем’єр-міністра Ізраїля Біньяміна Нетаньягу і президента України Володимира Зеленського, після якої політики провели прес-брифінг.

Запрошення до Ізраїлю

Біньямін Нетаньягу звернувся до Володимира Зеленського з пропозицією відвідати Єрусалим найближчим часом.

– Хочу скористатися цією можливістю і запросити Вас до Єрусалиму. Ми вже погодилися, що це буде на наступному тижні. Якщо не на наступному тижні, то дуже скоро. Запрошуємо в нашу столицю, – зазначив Нетаньяху.

Визнання Голодомору актом геноциду українського народу

Президент України Володимир Зеленський звернувся із закликом визнати Голодомор актом геноциду українського народу.

– Я звернувся до ізраїльської сторони із закликом визнати Голодомор актом геноциду українського народу, – заявив Зеленський.

Рішення проблеми з відмовами українцям у візах до Ізраїлю

Політики домовилися про вирішення питання з численними відмовами українцям у в’їзді в Ізраїль.

– Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему, громадяни обох держав повинні користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами бути затриманими на кордоні, – зазначив Володимир Зеленський.

Розширення угоди про зону вільної торгівлі

Україна та Ізраїль розширять угоду про зону вільної торгівлі між країнами на сферу послуг і створять центри високотехнологічного розвитку для обміну досвідом.

– І в Києві, і в Єрусалимі слід відкривати центри високотехнологічного розвитку. Таким чином, ми будемо обмінюватися технологіями, і залучати українців в нашу індустрію високих технологій. Тому, що ми будемо робити спільні інвестиції в цю сферу тут, в Україні, – заявив прем’єр-міністра Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Він додав, що зараз квінтесенцією розвитку будь-якої держави є інновації, а в України є великі таланти і можливості для цього.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
19.08.2019