Україна і світ

Звірства окупантів – це наслідки інформполітики РФ – Зеленський

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що до звірств, які творять росіяни на окупованих ними українських територіях, спричинила інформаційна політика влади Росії.

Про це він сказав під час інтерв’ю телеканалу NBC.

– Керівництво вплинуло на це. Ці люди не вільні. Вони не вибирають, що дивитись, що читати. Вони живуть в інформаційному лісі, глухому та темному. І навіть не розуміють, як розвивається цивілізація. І їм розповідають, що вони є наднацією. Те саме, що було у нацистів. Інші – другий, третій, п’ятий сорт, як у м’ясному магазині, – пояснив президент.

Він додав, що інформаційна політика завжди йде від керівництва, і саме нагорі сказали їм: “Ідіть, гвалтуйте”.

– Керівники зробили з них тих людей, котрі здатні на ці страшні кроки, – резюмував Володимир Зеленський.

Президент розповів, що ще однією частиною російської інформполітики РФ є спроби демонізувати Україну. Для цього там вигадують історії про “нацизм” у нашій країні, прикриваючи при цьому прояви цього явища у себе.

– У них є прояви нацизму в тих тортурах, у тому рівні злочинності, який вони тут залишили після себе… вони демонізують Україну, розповідаючи, що тут є якийсь нацизм. Вони знають, що мою родину закатували фашисти у Другій світовій війні. У нас найнижчий показник антисемітизму у державі порівняно з більшістю країн світу, – наголосив глава Української держави.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-29 15:04:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин