Місто і регіон

Звільнений носівський директор відсудив робоче місце

Звільнений носівський директор відсудив робоче місцеЩе 5 вересня 2017 року директора Носівської ЗОШ №2, що в мікрорайоні цукрового заводу, Євгена Бондарчука профільний відділ Носівської міськради звільнив із займаної посади. А все через те, що освітянин відмовився переходити на контракт, до того ж строком всього на рік.

Практику підписання однорічних контрактів з керівниками середніх освітніх закладів у Носівській ОТГ почали ще влітку. Євген Бондарчук виявився єдиним з директорів шкіл, хто відмовився від подібного нововведення, адже роздивився у рішенні влади порушення законодавчих норм, щодо освітян.
До того ж подібна пропозиція міськради не надавала директорам жодних гарантій на майбутнє – контракт діє тільки рік.

– Як батько трьох дітей, маю природне бажання забезпечення стабільного робочого місця, – каже у коментарі «УН» Євген Григорович. – А контрактна новація всього на рік, погодьтеся, людину дизорієнтує. Плюс до всього на той час така вимога міської влади порушувала законодавчий порядок про контракт, а також колективний договір з профспілкою.

Знайомство з частиною освітнього та трудового законодавства допомогло директору встановити правду. А постійна допомога з боку профспілки прискорили результат. Його позов до Носівського районного суду, що розглядався декілька місяців, 17 січня 2018 року був задоволений у повному обсязі. Суд визнав рішення міської влади незаконним і повернув Євгену Бондарчуку роботу.

Джерело: Уездные новости
22.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close