Україна і світ

Звільнений член Нацради з ТБ Горковенко подав до суду проти Зеленського

Горковенко заявляє, що скасовувати укази президента не можна

Джерело: 112.ua

Звільнений член Нацради з ТБ Горковенко подав до суду проти Зеленського

Звільнений член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко подав до суду на президента України Володимира Зеленського і вимагає визнати його дії протиправними. Про це Горковенко написав у Facebook.

Новини за темою: Звільнений Зеленським член Нацради з питань телерадіомовлення Горковенко вважає свою відставку незаконною

“Укази скасовувати не можна, навіть коли комусь дуже хочеться. По-друге, це сьогодні пан президент видав “Указ про скасування Указу”, а завтра дасть вказівку розстріляти прямо на Хрещатку тих, хто йому не подобається. Таке в нашій історії ми вже проходили”, – зазначив Горковенко.

Як повідомлялося, Зеленський скасував інший указ Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення. 

Новини за темою: Зеленський скасував звільнення Артеменка і призначення Горковенка до Нацради з ТБ

Зеленський скасував указ Порошенка про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення”.

Володимир Горковенко вважає незаконним своє звільнення указом нового глави держави Володимира Зеленського. Він зазначив, що причин його звільнення з посади може бути лише дві: або добровільна відставка, або смерть.

Новини за темою: Порошенко призначив Горковенка на посаду члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua