Україна і світ

Звільнені херсонські моряки допомагатимуть засудженому московському активісту Костянтину Котову

Моряки будуть виділяти кошти з зарплат і передавати йому

Джерело: 112.ua

Звільнені 7 вересня українські моряки, які 19 вересня повернулися в Херсон, Михайло Власюк, Віктор Беспальченко і Сергій Чулиба заявили, що будуть допомагати засудженому російському активісту Костянтину Котову. Про це вони повідомили 19 вересня, передає Крим.Реалії. 

“Ми звичайно ж будемо підтримувати його (Костянтина Котова – ред.). Виділяти із зарплат кошти, передавати йому. Він нас підтримував, це дуже-дуже хороша людина. Там багато хороших людей в Росії, я вам чесно скажу”, – сказав Сергій Чулиба.

Відомо, що троє згаданих вище моряків вчора, 19 вересня, повернулися в Херсонську область, де їх на головній площі Херсона зустріли рідні, представники влади, волонтери та городяни. 

Костянтин Котов – опозиційний активіст із Москви. Раніше він допомагав українським морякам в РФ, які 9 місяців провели в московському СІЗО. Також Котов відомий одиночними пікетами проти політичних репресій та поліцейського свавілля. Крім цього, активіст раніше вимагав обміну ув’язненими між Україною і Росією.  Відомо, що активіста, починаючи з березня цього року, неодноразово затримували, а 5 вересня засудили на 4 роки колонії за звинуваченням у неодноразовому порушенні правил проведення мітингу.  

Новини за темою: Звільнені українські моряки зібрали понад 12 тисяч гривень для російського політв’язня Костянтина Котова

Нагадаємо, що в п’ятницю, 13 вересня, Україна передала РФ списки полонених для нового обміну.

У свою чергу прес-секретар Путіна зазначив, що Росія не виключає нового обміну полоненими з Україною.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова розповіла, що зараз в Росії утримують 113 українців, з яких 89 кримських татар.

7 вересня 24 українських моряки повернулися в Україну разом із іще 11 звільненими полоненими.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close