Україна і світ

Звільнені українські моряки продовжуватимуть працювати на флоті

Звільнені українські моряки продовжуватимуть працювати на флоті

Звільнені з полону українські моряки мають намір продовжувати нести службу у Військово-морських силах. Про це один із моряків Андрій Оприско заявив під час зустрічі з екс-президентом України Петром Порошенко, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Джерело: 112.ua

“Ми знали, що ми праві, що ми правильно вчинили. Всі хлопці, як один, – усі вирішили продовжувати службу… Море – воно затягує назавжди”, – розповідає Оприско.

Петро Порошенко у свою чергу розповів, що відповідальність за полон моряків будуть нести усі, хто був до цього якимось чином причетний.

“В затверджений нами “азовський пакет” санкцій потрапили всі, хто віддавав накази, санкціонував, вів незаконні слідчі дії, хто приймав судові рішення щодо арешту моряків”, – зазначив Порошенко.

Лідер “ЄС” додав, що пишається рішенням моряків продовжувати службу, а також повідомив, що отримав запрошення на весілля одного із моряків Андрія Ейдера.

Нагадаємо, що 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією. До України повернулися 24 моряки, журналіст Роман Сущенко, режисер Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Станіслав Клих, Микола Карп’юк, Володимир Балух, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров і Микола Сизанович.

Новини за темою: Звільнені моряки і політв’язні отримають ID-паспорти, – Денісова

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua