Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Звідки взявся мем Батько наш Бандера і чому він популярний

Упродовж тижня соціальні мережі заполонили ролики, на яких люди масово співають уривок із пісні Батько наш Бандера. Переважно це школярі.

Все почалося 14 жовтня, коли в Україні відзначали державне свято – День захисників і захисниць. Тоді в TikTok почали з’являтися ролики, на яких під фонограму чи самостійно група людей співає слова: Батько наш – Бандера, Україна – мати. Ми за Україну будемо воювати.

У проросійських ЗМІ почала з’являтися інформація, що так група школярів вирішила провчити свою вчительку, нібито та за проросійську позицію. Проте все виявилося зовсім не так.

У прямому ефірі телеканалу NTA одна з дівчаток розповіла, що вчителька навпаки підтримувала їх і допомагала втілити ідею, а те, що пишуть у певних ЗМІ, – брехня.

Ролик швидко став популярним і почав поширюватися соціальними мережами. Користувачі знімали свої відео будь-де. Діти співали в роздягальнях, класах і вбиральнях.

В ролі фонограми використовують хор чоловічих голосів, зокрема – чоловічий ансамбль Пентархія.


  • Ніколи не чула цієї пісні. Нагуглила після шкільного флешмобу. Лайк вам, хлопці!
  • Потужна пісня, дякую!
  • Другий день уже наспівую.
  • Дякую за прекрасне виконання пісні.
  • Соромно, що не чула раніше цієї пісні. Розкішне виконання, – пишуть у коментарях під відео в YouTube.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-20 12:50:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин