Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Звести нову багатоповерхівку або реконструювати: яка доля чекає на зруйнований гуртожиток на Попудренка

Звести нову багатоповерхівку або реконструювати: яка доля чекає на зруйнований гуртожиток на Попудренка

Віддати забудовнику для зведення багатоповерхівки, або відремонтувати будівлю гуртожитку за бюджетні гроші. Такі варіанти вирішення проблеми зруйнованого гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 у Чернігові озвучив міський голова Владислав Атрошенко, повідомляє Суспільне.

З 2016 року мешканці гуртожитку на вулиці Попудренка, 16 чекають на вирішення питання з їхнім житлом. 16 грудня з будівлі зняли арешт. За словами чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, є два варіанти розвитку подій.

Перший – побудова багатоповерхівки на місці гуртожитку. За його словами, будувати на цьому місці може фактично одна фірма – «Основабуд-7», яка належить Юрію Тарасовцю, бо частина землі поблизу гуртожитку належить йому.

«Це питання тільки виключно у Тарасовця, якщо він домовиться адекватно з мешканцями, він може піти по цьому шляху і тоді юридично виникне ситуація, коли ми згідно прийнятої програми відшкодуємо йому певну суму коштів за метр квадратний до житла, яке він надасть мешканцям, які проживали у цьому гуртожитку», – сказав Владислав Атрошенко.

Сам Юрій Тарасовець каже, поруч з гуртожитком дійсно є його ділянка. Можливість будівництва житлового будинку не відкидає. Каже, що спершу треба поспілкуватися з мешканцями.

Інший варіант розвитку подій, за словами Владислава Атрошенка, відремонтувати будівлю та повернути мешканцям.

Мешканці ж гуртожитку повертатися у свій будинок бояться, каже Ганна Портянко. За її словами, 14 квартир в гуртожитку не приватизовані. З Юрієм Тарасовцем мешканці будинку вже спілкувалися.

«Він сказав, що ми з вами співпрацювати не можемо. Так куди цим людям з 14 квартир? Місто нам не дає, і він сказав, що треба приватизувати. А хто буде приватизувати руїни?»

Вже найближчим часом буде проведений тендер на визначення організації, яка буде працювати по програмі застарілого житла, про це повідомив заступник міського голови Олександр Атрощенко. Після проведення тендеру буде відома доля цього гуртожитку.

Нагадаємо, чернігівський апеляційний суд засудив Вячеслава Ніколенка до 4 років без відбування покарання з іспитовим терміном у 2 роки. Окрім цього, Ніколенко має сплатити по 50 тисяч гривень усім 33-м потерпілим внаслідок обвалу гуртожитка.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.12.2020