Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Звернення В’ячеслава Чауса 10 квітня 2022 року

Чернігівщина, доброго ранку!

Дякую за новий день Богу і Збройним Силам України!

Усі працюємо. Сьогодні дуже хочу подякувати комунальникам. Я зранку сьогодні проїхався Черніговом. Дуже багато техніки працює. І це дуже добре, адже ми маємо привести місто до ладу. І це стосується не лише Чернігова. Спілкувався з головами районних військових адміністрацій; усе під контролем; в усіх є розуміння, що відбувається в кожній громаді. 

Основне завдання (їх насправді дуже багато), яке сьогодні бачу для себе, для своєї команди: зрозуміти чітко у який населений пункт вже доїхала допомога, а в який – ні. Працює багато груп волонтерів, багато їздять. Ми організувалися наскільки могли, але все одно десь є хаотичні рухи. Ми просто не встигаємо. Тому сьогодні все маємо систематизувати для того, щоб всі без виключення, хто цього потребує, отримали гуманітарну допомогу, яка надійшла, і надходитиме в Чернігівську область.

Хочу подякувати вчергове волонтерам. Ви крутезні. Буду вам дякувати щодня. Це найменше, що я можу зробити для вас. Дякувати за ваш титанічний труд і щире бажання, незламне бажання допомогти Чернігівщині.

Новий день – нові завдання. Вірю в Бога і в Збройні Сили України! Слава Україні!

А «Епіцентр» (ред. за спиною ) – це символ боротьби російської агресії з «військовими об’єктами». Це був дуже потужний «військовими об’єкт».

10.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин