Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Звернення Ніжинського міського голови Олександра Кодоли з приводу Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Щорічно, 14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша в історії світової ядерної енергетики, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – це приклад самопожертви та повної самовіддачі. Під час страшного лиха вони проявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняюся кожному ліквідатору аварії на ЧАЕС, який, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працював в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки трагедії.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання! Щиро бажаю всім вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра, любові та Божої підтримки!

З повагою Ніжинський міський голова Олександр Кодола

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-14 14:02:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин