Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Звернення міського голови Олександра Кодоли з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

Звернення міського голови Олександра Кодоли з нагоди Міжнародного Дня інвалідів

Щороку, 3 грудня ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів, який нагадує нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги та турботи.

Наш з вами обов’язок створювати сприятливі умови для реалізації прав та законних інтересів людей з обмеженими можливостями, залучати їх до суспільного життя нашого міста.
Велика шана та повага тим людям, які не замкнулись у собі, не зупинилися, а в силу своїх можливостей працюють, є активними учасниками громадського життя міста, займаються спортом, рукоділлям, художньою самодіяльністю.
Також хочу подякувати підприємцям, громадським організаціям людей з обмеженими можливостями та соціальним працівникам, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати побутові, суспільні проблеми людей з обмеженими можливостями. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття добра, чуйності та щедрості душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.
Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові та радості в домі, мудрості, оптимізму, сили духу.

З повагою, міський голова Олександр Кодола

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2020-12-03 08:08:03