Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Звернення голови ОВА від 21 квітня

Доброго ранку, Чернігівщино!

Дякую за цей ранок, за цей новий день Богу та Збройним Силам України!

Сьогодні кілька меседжів.

Меседж перший. Гуманітарна допомога від держави надходить у великій кількості і продовжуватиме надходити. Ми всю допомогу передаємо на громади. Найближчим часом кожна з 57 громад отримає необхідну кількість допомоги, розподілять її серед усіх тих, хто потребує. Давайте зробимо поправку на логістику, вона в нас непроста, але найближчим часом усе буде.

Меседж другий. Ліси. Шановні мешканці Чернігівщини, ми зокрема й лісова область, і по наших лісах москальська мразота залишила дуже багато неприємних і небезпечних «подарунків». Тому маю велике прохання, з огляду вже на ті випадки, які в нас були, утримайтеся, будь ласка, від відвідин лісів. Ми все вичистимо. Піротехніки працюють. Але, звісно, ліси не першочергові, бо багато полів і будівель замінованих, населених пунктів. Ми дійдемо і до лісів. Можливо, щодо заборони відвідування лісів буде окремий розпорядчий документ.

Меседж третій. Торгівля алкогольними виробами. Ми моніторимо, що відбувається в кожній громаді. Кожна громада ухвалила своє рішення: хтось заборонив, хтось обмежив, хтось дозволив. Ми стежимо, якщо ситуація буде погіршуватися, і я побачу небезпеку від таких рішень, то ми скасуємо всі дозволи і буде знову жорстка заборона. Та я сподіваюся, що народ у нас розумний, поміркований, усе буде добре.

Меседж четвертий. Дякую всім чернігівцям за те, що ви дотримуєтеся правил дорожнього руху. У Чернігові вже працюють світлофори. Водії поводяться чемно і взаємоповажно, що найголовніше.

І меседж п’ятий. Щиро дякую нашим фантастичним волонтерам, які роблять усе необхідне, щоб мешканці Чернігівщини були забезпечені товарами першої необхідності. Дуже дякую.

Вірю в Бога і в Збройні Сили України!

Із «холодною» головою кожен робить свою справу. Пам’ятаємо про це. Це єдиний крок до успіху, до перемоги. Перемога за нами! Ми вдома! Ми в себе на своїй землі!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

21.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин