Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Звернення голови Чернігівської ОВА від 23 квітня

Доброго ранку, Чернігівщина!

Дякую за цей новий день Богу та Збройним Силам України!

Напередодні великого православного свята, йдучи назустріч громадам, вірянам, ми прийняли рішення про скорочення терміну комендантської години на цю ніч. І по всій області комендантська година триватиме: з 23:00 до 5:00.

Ми не відмінили комендантську годину. Адже проаналізували всі ризики, всі можливі провокації з боку мокальської мразоти, тож прийняли рішення не відміняти, але максимально скоротили, для того, щоб усі віряни змогли відсвяткувати найбільше православне свято.

Після закінчення комендантської години можна прийти до свого храму і помолитися, посвятити паски, і порадіти воскресінню Ісуса Хреста, Сина Божого.

У мене є глибоке особисте переконання, що Бог в душі, у серці, у наших молитвах, і нашій вірі, незалежно від того, де ми знаходимося: вдома чи у храмі, чи на роботі. Я вважаю, що віра і молитва у кожного вірянина завжди з собою. Це нас захищає, дає нам силу і тому закликаю усіх вірян прийти на службу після завершення комендантської години. Це дуже важливо. Ми переживаємо за ваше життя.

Вірю в Бога і в Збройні Сили України! У новий день з новими з новими силами, з новими викликами. Ми все подолаємо, ми переможемо усіх наших ворогів.

З Богом!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин