Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Звання «Захисник України – Герой Чернігова» отримають 9 воїнів, які загинули на Сході

Звання «Захисник України – Герой Чернігова» отримають 9 воїнів, які загинули на Сході

Сьогодні, 30 червня, на засіданні комісії міської ради з питання присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» підтримали 9 кандидатур.

Їх запропонували представники громадськості, учасники війни на Донбасі, організації, які об’єднують членів сімей загиблих.

Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Олена Стрілець, 2021 року на отримання почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» висувають 9 чернігівців. Це Вадим Лобода, Андрій Лебєдєв, Павло Старченко, Сергій Харитонов, Євгеній Кравченко, Євген Бушнін, Роман Лось, Дмитро Пономаренко та Павло Смирнов. Тепер кандидатури має затвердити депутатський корпус на наступній сесії.

Нагороди мають вручити родинам героїв 14 жовтня, під час святкування Дня захисника України.

Рішення про почесне звання «Захисник України – Герой Чернігова» прийняла  міська рада попереднього скликання. І вперше його присвоїли у 2020 році 11-м чернігівцям, загиблим в АТО. Крім нагрудного знаку, члени родин героїв одержали одноразову грошову допомогу (10 мінімальних зарплат).

Вказана відзнака присвоюється мешканцям міста Чернігова, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, воювали в районах бойових дій.

Фото – Elena Strilets

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.06.2021

Залишити відповідь