Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЗСУ у Бердянську знищили російський десантний корабель Орськ

Українські військові продовжують успішно знищувати техніку окупантів. 24 березня вони ліквідували великий десантний корабель Орськ Чорноморського флоту РФ.

Це відбулося у захопленому Росією порту Бердянськ.

ЗСУ вдалося застосувати свої вміння та вивести зі строю судно.

На відео помітно, як воно палає.

Як повідомляли російські ЗМІ, Орськ зайшов до Бердянська лише 21 березня, його завдання – доправлення російській армії техніки, зокрема бронетранспортерів.

Війна в Україні триває уже місяць, з 24 лютого 2022 року. Росія підступно напала на країну з різних напрямків, обстріляла мирні населені пункти.


З того часу українські військові боронять державу. Через безсилля ворог вдається до ницих вчинків – обстрілює мирні квартали, школи, дитячі садки, пологові будинки, лікарні. Через це помирають та отримують травми жінки, люди похилого віку та діти.

Бердянськ перебуває під тимчасовою окупацією РФ з перших днів війни. 27 лютого в Офісі президента повідомили, що окупанти змогли взяти місто, бо там не було українських військових.


Українських громадян закликають максимально взаємодіяти з українськими військовими для наближення перемоги та не вчиняти дії, які б допомагали противнику. Для цього треба стежити за повідомленнями з офіційних ресурсів, ретельно перевіряти інформацію та не панікувати.

Джерело: ВМС ЗС України

Фото: ВМС ЗС України


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-24 11:00:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин