Україна і світ

ЗСУ просуваються повільно, але впевнено – Гуменюк про ситуацію на півдні країни

Будівельні матеріали м.Ніжин

ЗСУ на півдні країни просуваються повільно, але впевнено.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центра сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

 – На решті території у нас просуваються наші війська спеціальним способом, повільно, але впевнено, так, як ми і говорили, в рамках військової операції, зберігаючи тишу. Те, що ми звільняємо, ми спочатку закріплюємо, а потім проголошуємо, – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що ворог не має успіхів у просуванні на суходолі, тому використовує тактику авіаційних і ракетних ударів.

– Сьогодні вранці знов було вдарено ракетами по Новоронцовці і ще по декільком громадам на півночі Херсонської області. Інформації про жертв немає, – повідомила вона.

Місцеві мешканці під час польових робіт поблизу Інгульця  підірвалися на залишках касетних боєприпасів. Одна людина загинула, іншу – доправлено до лікарні.

– Це говорить про те, що ворог продовжує використовувати заборонені касетні снаряди, які не розриваються одразу, а ще довгий час зберігають ту саму небезпеку, на яку люди наражаються, – повідомляє Гуменюк.

Також вона зазначила, що є обстріли по адмінмежі Миколаївщини та Херсонщини, де проходить лінія фронта, туди прилітають важкі снаряди, які руйнують будинки.


Джерело: Наталя Гуменюк

Фото: dreamstime

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-04 18:07:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин