Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ЗСУ можуть швидко навчитися працювати з передовим озброєнням – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відкинув вигадки про те, що українським військам начебто знадобляться місяці тренувань, щоб навчитися працювати з передовим озброєнням.

Так глава держави відреагував на побоювання посадових осіб США і НАТО про те, що Збройним силам України знадобиться значна підготовка, перш ніж вони отримають передову зброю з інших країн.

Він вкотре наголосив, що українським захисникам зброя потрібна якнайшвидше, і запевнив, що вони можуть навчитися її використовувати так само швидко.

– Я чув ці вигадки про те, що нам знадобляться місяці, щоб навчити наші війська користуватися новими танками. Добре, дайте нам танки радянських часів. Ми готові використовувати будь-яке обладнання, але його потрібно доставити дуже швидко. І ми маємо можливість навчитися користуватися новим обладнанням. Але це має відбутися швидко, – розповів президент в екслюзивному інтервю CNN.

Також Володимир Зеленський додав, що зброя, яку Україні надали США та інші країни, допомогла нам протистояти вторгненню Росії. Але він зауважив, що такого озброєння потрібно більше.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-19 13:12:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин