Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зрив спецоперації із затримання вагнерівців: розслідування відбувається за трьома напрямами

Розслідування зриву спецоперації із затримання бойовиків приватної військової компанії (ПВК) Вагнера відбувається за трьома напрямами. І лише після його завершення можна буде робити висновки щодо цих подій.

Про це розповів в ефірі одного з телеканалів народний депутат від Слуги народу, представник президента України у Конституційному суді Федір Веніславський.

За його словами, йдеться про напрями розслідування, які здійснюють: Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, Державне бюро розслідувань та журналісти.

– Є три напрями розслідування цієї події. Перший — це Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України. Другий — Державне бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора: за фактом оприлюдненої у ЗМІ інформації було зареєстроване кримінальне провадження. І третій напрям — це журналістські розслідування Bellingcat та українських журналістів. Ось коли вся ця інформація буде повністю вивчена та узагальнена, тоді ми зможемо робити якісь висновки, — зазначив Веніславський.

Він нагадав, що нещодавно був оприлюднений проміжний звіт парламентської ТСК, з яким можна ознайомитися на сайті Верховної Ради.

Водночас Веніславський закликав дочекатися остаточного звіту ТСК. За його словами, він буде більш повним та комплексним, включатиме матеріали, які надали журналісти-розслідувачі Bellingcat.

Веніславський також наполягає, що ані розслідування Bellingcat, ані розслідування парламентської ТСК не встановили факту державної зради з боку вищого керівництва держави або витоку інформації з Банкової (Офісу президента України).

– Ще раз наголошу: Bellingcat і слідча комісія факту держзради, факту витоку інформації з Офісу президента точно не встановили, – заявив нардеп.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-21 18:00:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин