Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зруйнував її сексуальне життя: Брітні Спірс зізналася про психологічні травми через батька

Американська співачка Брітні Спірс звинуватила свого батька у руйнуванні її сексуального життя. Про це зірка поділилася з передплатниками в Instagram, порадувавши шанувальників своєю фотографією у 13 років.

– У 13 років я дійсно відчувала себе досить гарною… Я думаю, що мої бунтарські дні були пов’язані з тим, що я завжди мала бути ідеальною та красивою. Тоді я впала в крайнощі й стала дикою та неслухняною. У ті дні мені було дуже спекотно! – розповіла Брітні.

Проте зірка додала, що опікунство її батька протягом 13 років завдало величезних психологічних збитків. Спірс зізналася, що всі ці роки відчувала себе невпевненою в собі, адже, крім повного контролю над життям співачки, їй завдавали шкоди також і слова батька.

– Тоді мені постійно казали, що я товста та недостатньо хороша. Мій батько завжди змушував мене почуватися так, ніби я маю старатися, старатися і знову старатися. Він зруйнував мою впевненість, внутрішній діалог, сексуальне життя. Він змусив мене почуватися потворою, – додала зірка.

Коли Брітні вдалося позбутися опікунства, вона знову відчула себе 13-річною.

Ще у вересні співачка побралася із Семом Асгарі. Дітям зірки, 16-річному Шону та 15-річному Джейдену подобається їхній майбутній вітчим – у їхній родині зараз все добре.

Брітні Спірс
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-04 12:28:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин