Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зробив багато помилок: Каньє Вест хоче повернути Кім Кардаш’ян

Американський реп-виконавець Каньє Вест хоче повернути  зірку реаліті Кім Кардаш’ян. Про це артист заявив під час служби в одній із церков Лос-Анджелеса.

У своїй промові Каньє зізнався, що зробив багато помилок у стосунках із колишньою дружиною. За словами репера, він публічно поводився не так, як належить гідному чоловікові.

Зараз Вест готовий змінюватися заради шлюбу, оскільки хоче бути поряд зі своїми дітьми та родиною.

– Я роблю все, щоб бути поряд. Я мушу повернутися додому. Якщо Бог розлучить Кім’є (Кім та Йє), тоді мільйони сімей відчують, що розставання – це нормально! Але коли Бог знову об’єднає Кім’є, то мільйони сімей зможуть подолати розлуку та біль, які використовує диявол, – сказав з трибуни Вест.

Проте сама Кім Кардаш’ян вже розпочала нові стосунки із 28-річним коміком Пітом Девідсоном. Пару неодноразово помічали разом, коли вони тримались за руки.

Нагадаємо, що Кім Кардаш’ян і Каньє Вест розірвали свої стосунки у 2020 році. Причиною вони назвали непримиренні розбіжності. Пара перебувала у шлюбі з 2014 року. 

За словами Кардаш’ян, з репером вона почувалася самотньою, тому і стала ініціатором розлучення. Зіркове екс-подружжя виховує чотирьох дітей: Норт, Сейнта, Чикаго та Псалма.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-25 14:36:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин