Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Зробили для людей, а як віддячили: подробиці розгардіяшу на Ніжинщині


Чавунні плити вкрали, піч розвалили: так у минулі вихідні невідомі «погосподарювали» в будиночку для відпочинку, розташованому на території рекреаційної зони неподалік від Малої Кошелівки Ніжинського району

Наслідки їх діяльності першими побачили працівники ДП «Ніжинське лісове господарство» – мисливствознавець Володимир Яковенко та майстер лісу Володимир Євтушенко. Повідомили про це своїм колегам.

– Рекреаційну зону «Заячі Сосни» наші лісівники облаштували в однойменному урочищі в 2018 році. Вона – вже дев’ята на території Ніжинського лісництва, – каже прес-секретар Ніжинського держлісгоспу Юлія Стрілець. – За два роки її відвідали десятки мисливців, грибників і любителів природи.

Тут є стаціонарний мангал, альтанки, містки, гойдалки для дітей і дорослих, стіл і стільці, зроблені з пнів. А родзинка – дерев’яний будиночок, в якому можна сховатися від негоди. Всередині – стіл з лавками і цегляна піч. На ній відпочиваючі гріли їжу і кип’ятили воду.

Вхідні двері будиночка не закриваються ні вдень, ні вночі – для вільного доступу. На жаль, саме це і зіграло злий жарт.

Невідомі зайшли в будинок, зруйнували піч і вкрали чавунні плити з неї. Після себе залишили повний розгардіяш. Працівники лісгоспу навели там порядок. Але нову піч ще не побудували: сумніваються, чи варто це робити, де гарантія, що її знову не розвалять?


gorod.cn.ua, Ольга Іванченко, «Гарт» №50 (3010) від 10 грудня 2020

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-12-11 14:40:03