Місто і регіон

ЗОШ № 8 планують закрити – ПравдаТУТ Ніжин

Про ліквідацію ЗОШ № 8 І ступеня говорили вчора на депутатській комісії з законності. У розгляді питання поставили крапку й винесуть його на розгляд пленарного засідання сесії міськради.

У восьмій школі на сьогоднішній день існує лише другий, третій та четвертий клас. У навчальному закладі всього 20 учнів. Немає першого класу, а на наступний рік батьки майбутніх першачків подали 4 заяви. Про це розповів начальник міського управління освіти Станіслав Крапив’янський.

“Освітня субвенція не розрахована на школи, де менше 20 дітей, і тому ми пропонуємо цю школу ліквідувати та в подальшому на її базі створити ДНЗ № 8”, – говорив Станіслав Миколайович.

Учнів ЗОШ № 8 переведуть у 13, 11 і 5 школи.

Батьки учнів і жителі мікрорайону Круча звертаються до управління освіти, щоб зберегти приміщення восьмої школи.

Представники батьківського колективу школи просять створити дитсадочок у приміщенні ЗОШ № 8: “У прилеглих районах – на Кручі, Фрунзівці, Магерках – дитсадка немає. І дітей возять у переповнених автобусах до найближчих садочків (а всі Ви знаєте, що автобуси в нас ходять нерегулярно). Зранку везуть сонних дітей у центральні дитсадки. Тому наповнюваність цього садочка буде 100 % не лише від жителів Кручі, а й від сусідніх мікрорайонів. І потреба в цьому є, бо дітей багато. Ми збирали підписи за створення дитсадочку,  батьки – “за”. Із закриттям школи всі змирились. Ми розуміємо, що процес – безповоротний, він іде до свого логічного завершення. Але ми хочемо, коли немає школи в цілому мікрорайоні, то хай буде хоча б дитсадочок”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

В управлінні освіти запевнили, що вчительський колектив залишити не зможуть. Педагогів намагатимуться влаштувати в інші навчальні заклади. За попередніми даними, двоє вчителів знайшли роботу, двоє – у пошуках, ще три – в декретній відпустці, і вони теж потребують працевлаштування. Директор школи ще може залишатись.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close