Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин

Зоря-Динамо: чемпіон України переміг бронзового призера із рахунком 2:0

Київське Динамо змогло здобути перемогу в матчі проти луганської Зорі із рахунком 0:2.

Перший гол біло-блакитні забили ще на 18 хвилині першого тайму. Шапаренко подав кутовий із лівого флангу, після чого Сирота вколотив м’яча у ворота Шевченка головою, а другий м’яч оформив Буяльський після передачі від Миколенко.

Крім того, на 70-й хвилині Карлос Де-Пена не зміг з 11-метрової точки переграти Шевченко і забити пенальті, а на 76-й хвилині пенальті не забив Фаворов, який пробив у штангу.

На 90+4 хвилині Овусу зміг скоротити відставання від Динамо після гольової передачі від Кочергіна.

Стартові склади

Зоря

30.Шевченко; 45.Фаворов; 15.Вернідуб; 32.Імереков; 10.Хомченовський; 29.Назаріна; 7.Кочергін; 68.Крістіан; 28.Громов; 9.Шахаб; 90. Аллах’яр.

Динамо

1.Бущан; 94. Кендзьора; 25.Забарний; 34.Сирота; 16.Міколенко; 5.Сідорчук; 10.Шапаренко; 29. Буяльський; 15.Циганков; 11.Родрігес; 19.Гармаш.

Нагадаємо, напередодні донецький Шахтар програв у матчі УПЛ проти Олександрії з рахунком 1:2.

Таким чином гірники за три тури змогли заробити стільки ж, скільки й біло-сині – шість очок.

При цьому у киян, на відміну від оранжево-чорних, є матч у запасі.