Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Золотий» метан та проблема з кадрами: у Чернігові перевізники сподіваються, що вартість проїзду зросте хоча б на 2 грив

«Золотий» метан та проблема з кадрами: у Чернігові перевізники сподіваються, що вартість проїзду зросте хоча б на 2 грив

Здорожчання майже в два рази метану та нестача водіїв — проблеми, з якими нині стикнулися перевізники у Чернігові. Вихідом з ситуації вбачають збільшення вартості проїзду в маршрутках та сподіваються, що він хоча б зросте на дві гривні.

Газ метан з 1 січня виріс в ціні на 100% у порівнянні з груднем 2021 року. А до рівня 2019 -го взагалі піднявся на всі 500 %. На єдиній, з п`яти метанових заправок, що наразі залишилася у Чернігові, за кубометр блакитного палива 4 січня правили 50 гривень, а ще два роки тому продавали за 10. На цьому паливі працює громадський, комунальний та приватний транспорт.

В останній день грудня, каже керівник одного із приватних підприємств Чернігова, заправилися газом на повну, але надовго його не вистачить. Тож після вихідних на дороги вийшло на 25 % маршруток менше, ніж передбачено.

Різке зростання вартості метану не єдина проблема автоперевізників. Наразі на підприємстві не вистачає близько сотні водіїв. Через це окремі маршрутки працюють лише в одну зміну. А два нові сучасні та комфортні автобуси придбані за підтримки міської влади на маршрути поки що не вийдуть. Екологічне паливо зробило їх не рентабельними.

Як повідомив керівник автотранспортного підприємства Володимир Козир, перевізники сподіваються , що тариф у міському пасажирському транспорті зросте хоча б на 2 гривні. Але на це потрібен певний час. Тож поки що вирішуватимуть існуючі проблеми власними ресурсами.

Джерело — Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь