Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

ЗНО з фізики: до Ніжина приїхали випускники з 10 районів Чернігівщини


2 липня 2020 року відбулося ЗНО з фізики. У Ніжині працював один пункт тестування на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут». У тестуванні взяли участь 205 осіб із 236 зареєстрованих майбутніх абітурієнтів з Ніжина, Прилук, Бобровицького, Борзнянського, Варвинського, Ічнянського, Коропського, Ніжинського, Носівського, Прилуцького, Срібнянського та Талалаївського районів.


Не з‘явилися на пункти тестування 30 осіб, 1 учасник не допущений через відсутність документів. На тестування з фізики зареєструвалися 23 учні закладів загальної середньої освіти м. Ніжина. Усі учасники взяли участь у тестуванні.

Усі учасники дотримувалися дистанціювання та маскового режиму. Перед входом до пункту два медичні працівники здійснювали безконтактну термометрію працівників та учасників, а також проводили оцінку наявності ознак респіраторної хвороби. Під час роботи пункту не зафіксовано порушень процедури тестування як працівниками так і учасниками.

На виконання завдань з фізики відводилося 180 хвилин. Сертифікаційна робота налічує 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали фізику для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з фізики будуть розміщені на офіційному сайті УЦОЯО до 03.07.2020 р. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики буде оголошено до 17 липня, шляхом розміщення їх на інформаційних сторінках учасників.

Л. Іващенко, відповідальна за ЗНО у Ніжинському окрузі,
Управління освіти Ніжинської міської ради 

ЗНО, фізика, випускники

ЗНО, фізика, випускники

ЗНО, фізика, випускники

ЗНО, фізика, випускники

ЗНО, фізика, випускники

ЗНО, фізика, випускники

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com