Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

ЗНИКЛУ НІЖИНСЬКУ СТУДЕНТКУ ЗНАЙДЕНО!


13 лютого мережею Фейсбук поширилася тривожна новина – 11 лютого зникла 22-річна студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Рідні та близькі у відчаї просили всіх небайдужих відгукнутися та допомогти у пошуках!

Мynizhyn.com нагадує: Зникла студентка Ніжинського вишу

Декілька днів поспіль волонтери пошуково-рятувальної Волонтерської Асоціації “SARVA. Чернігівська філія” проводили заходи спрямовані на пошук зниклої Ярослави Гаженко. Опитували ймовірних свідків, збирали інформацію, підтримували контакт зі слідчим.

В неділю, 14 лютого стало відомо, що схожа дівчина була помічена в одному з найближчих сіл біля рідного села Черняхівка, Ніжинського району. Туди негайно виїхали родичі дівчини, в той час пошуковці допомагали з координацією пошукових заходів. До пізньої ночі не було зрозуміло, чи знайшлася Ярослава, чи пошуки треба продовжувати.

Коли годинник був далеко за 12-ту ночі у групі “Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація. Чернігівська філія” з’явилося повідомлення, що дівчина знайшлася живою! 

В особистій розмові один з волонтерів підтвердив, що дівчина дійсно жива, але детальна інформація може бути розголошена лише зі згоди батьків чи особисто дівчини.

Чекаємо офіційних даних!

Джерело: mynizhyn.com
2021-02-15 01:20:03