Україна і світ

Знесення погруддя Жукова у Харкові: Поліція провела кілька обшуків

Раніше Зеленський закликав Кернеса вирішити ситуацію зі знесенням ппогруддя Жукова

Джерело: 112.ua

Знесення погруддя Жукова у Харкові: Поліція провела кілька обшуків

Поліція провела кілька обшуків після знесення погруддя маршала СРСР Георгія Жукова в Харкові. Про це повідомили в прес-службі поліції Харківської області.

“2 червня на проспекті Петра Григоренка відбулися масові заходи. Під час охорони громадського порядку окремі особи вчинили протиправні дії щодо працівників поліції. Троє співробітників поліції, які несли службу і забезпечували правопорядок, отримали хімічний опік очей і їх було доставлено до лікарні. 13 червня 2019 в рамках кримінальних проваджень слідчими було проведено слідчі дії за адресами проживання двох громадян”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в неділю, 2 червня, у Харкові представники низки громадських організацій і партій звалили погруддя маршала СРСР Георгія Жукова. За даним фактом правоохоронці відкрили дві кримінальні виробництва – за ч. 2 ст. 296 (“Хуліганство”) і ч. 2 ст. 345 (“Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”).

Тим часом Громадська палата РФ закликала Зеленського покарати націоналістів, які знесли погруддя маршала Жукова у Харкові.

прес-секретар президента України Юлія Мендель, висловлюючи позицію Володимира Зленского з цього питання, повідомляла, що ситуацію щодо знесення пам’ятника СРСР маршалу Георгію Жукову повинен вирішити мер Харкова Геннадій Кернес, а Росії варто припинити втручатися у внутрішні справи України.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua