Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Знайшли на дереві зі зламаним носом: стали відомі подробиці смерті Віталія Шишова

Стали відомі подробиці смерті голови організації Білоруський дім в Україні Віталія Шишова. Виявилося, що тіло громадянина Білорусі у парку Києва, що розташований неподалік від його місце проживання, знайшов один з його друзів.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 розповів інший друг з компанії Шишова – Юрій. Чоловік зазначив, що загиблого виявили повішеним на дереві – у нього був зламаний ніс. Поліція цей факт поки не підтвердила, але й не спростувала.

Товариш Шишова припустив, що у смерті очільника Білоруського дому в Україні винні співробітники Комітету державної безпеки Білорусі.

– Співробітники спецслужб України у приватних розмовах нас попереджували про те, що агентура КДБ існує в Україні і вона збільшується, зокрема, завдяки потоку біженців, адже всіх їх теж не можна контролювати.

І ось Віталій займався верифікацією цих людей… Так, він знав, що за нами стежать.

За словами Юрія, у Валерія Шишова напередодні смерті було погане передчуття. Друзі загиблого сподіваються, що у справі буде проведено ретельне розслідування, а іншим активним членам організації нададуть охорону.

Валерій Шишов – що відомо про зникнення голови Білоруського дому

26-річний Віталій Шишов вийшов 2 серпня на пробіжку о 9.00. Це було видно на камерах відеоспостереження під’їзду, після цього додому він не повернувся.

Дівчина Шишова після його довгої відсутності зателефонувала його друзям і вони почали пошуки. Також про зникнення повідомили поліцію.

Вранці 3 серпня тіло Шишова виявили в одному з парків Києва. Правоохоронці вилучили його речі та телефон для експертизи.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство).

Фото: Віталій Шишов


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-03 15:18:29