Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Знайшли мертвим за кермом авто: трагічний випадок на Чернігівщині

20 листопада в обід між Макишиним та Седневом Чернігівського району знайшли мертвим 71-річного Сергія Сечина. Чоловік сидів за кермом свого «БМВ-6». Жив у Старосіллі, – повідомляє Вісник Ч.

— Керівник агропромислового кооперативу «Старосільський», — пояснює Ганна ПОЛЕШКО, староста Старосілля. Я працювала ще в колгоспі при ньому. Колгоспом керував. У ті часи в нас «Комуніст» був. Потім сільськогосподарський колектив, а зараз кооператив. У 2013 році Сечин викупив господарство. Став фермером. Із собою забрав дружину, зятя з донькою. Працювали всі разом. Дружина померла, донька повернулася в Запоріжжя. А після повномасштабного вторгнення виїхала з онукою в Голландію.

— Багато землі орендував?

— Десь з тисячу гектарів. Один з найбільших орендарів. 20 листопада зранку ще його бачила, розмовляла. А потім люди казали: «Дєдушка поїхав у Чернігів». Його в селі всі так називали, бо вже за 70.

— Кажуть, у нього були проблеми з серцем, стався серцевий напад.

— Можливо. Уже немолодий. Жвавим наш дід був. Але скаржився на головні болі.

— У Старосіллі будинок є?

— Орендував. Дід і баба померли, а діти живуть у Городні, він їм щось платив. До хати підвів воду. Усі умови його влаштовували. Казав: «Нікуди не хочу, мені тут добре». На новорічні свята їздив провідати дітей на кілька днів.

— Де ховати будуть, у селі чи на батьківщині, у Запоріжжі?

— Дуже успішним був у Запоріжжі. Робив обладнання для електромереж. Там у нього сестра живе. Донька з онукою вже купили квитки, повертаються додому.

Автор Юлія СЕМЕНЕЦЬ

Джерело: Вісник Ч

Фото ілюстративне

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-25 11:56:31