Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Змінили графіки: поштовики одного з районів Чернігівщини стали рідше навідуватися до сіл

Змінили графіки: поштовики одного з районів Чернігівщини стали рідше навідуватися до сіл

На Корюківщині «Укрпошта» оптимізувала графіки відвідуваності малих сіл – з 1 вересня поштові машини тепер рідше туди їздять.

Як повідомляє інтернет-видання susidy.city, причина оптимізації – незначне навантаження у багатьох населених пунктах. Мовляв, мешканці сіл майже не передплачують пресу, не отримують пенсію, не платять комунальні послуги, не купують товари.

Начальник Корюківського відділення поштового зв’язку Андрій Тосенко розповів: з 1 вересня графіки відвідування поштовиками населених пунктів змінилися. Йдеться про села з кількістю мешканців менше 50. Поштова машина приїжджатиме двічі на місяць, через одну суботу, в Рудню й Баляси, вівторками через один – в Тихонівське та Борок.

У скруті нині ті, хто живуть у 16 маленьких населених пунктах. Вони бачитимуть поштовиків усього раз на місяць: п`ятницями – у Ховдіївці та Новій Гуринівці, четвергами — у Бурківці та Кугуках, вівторками — у Кучугурах, Самсонівці, Бешківці, середами — у Лісовому, Журавльовій Буді, Паростівському, Новоселівці, Філонівці, Новій Буді, Шишці, Озередах, Довгій Греблі.

Із запізненням, щовівторка, доставлятимуть газети та пенсії у Козилівку, Дачне, Бобрик, Олександрівку, Переділ, Романівську Буду, Лупасове, Перелюб, Тютюнницю, Костючки, Сядрине, Олешню, Ченчики. Щосереди — у Рибинськ, Стопилку, Голубівщину, Соснівку, Маховики, Прибинь, Білошицьку Слободу, Рейментарівку, Савинки.

Нічого не змінилося у Корюківці, Холмах та у половині сіл Корюківщини, де населення більше, ніж 50 чоловік. Щочетверга поштова машина з`являтиметься в Олександрівці, Наумівці, Буді, Охрамієвичах, Домашлині, Трудовику, Гуринівці, Жуклі, Хотіївці.

Щоп’ятниці газети одержуватимуть мешканці Козилівки, Камки, Забарівки, Воловиків, Наумівки, Перелюба, Бречі, Лубенця, Сахутівки, Милейок, Сядриного, Самотуг, Тельного. Щосуботи машину відправлятимуть у Радомку, Верхолісся, Піски, Петрову Слободу, Турівку, Шишківку, Білошицьку Слободу, Савинки.

За матеріалами порталу Susidy.city

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь