Місто і регіон

Змагання відкритого Всеукраїнського дитячого турніру з дзюдо «Sparta Cup»

08 грудня у Ніжині відбулися змагання відкритого Всеукраїнського дитячого турніру з дзюдо «Sparta Cup» серед юнаків 2007-2008, 2009-2010 р.н. та дівчат 2007-2008, 2009-2011 р.н.
Вкотре організатори проводять у нашому місті змагання в рамках одного із наймасштабніших в Україні турнірів «Sparta Cup».
480 юних спортсменів у складі 36 команд із 10 областей України боролися за звання кращого у стінах спортивного залу Ніжинського агротехнічного інституту. Юні борці на 4 татамі показали майстерну техніку і волю до перемоги.
На урочистому відкритті спортсменів привітали, побажали емоційних поєдинків та успіху у спортивних стартах: міський голова Анатолій Лінник, ніжинець, депутат київради Олександр Харченко, організатор, президент спортивного клубу єдиноборств «Спарта» Константин Смалій, голова Федерації футболу Ніжина Володимир Мамедов, депутат міської ради та один із засновників СКЄ «Спарта» Іван Коробка, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко. Побажав учасникам вдалих стартів та впевнених перемог і Президент федерації дзюдо у Чернігівській області Олександр Крива.
Міський голова Анатолій Лінник у вітальному слові подякував тренерам та батькам за підтримку та виховання майбутнього українського спорту.
Переможці були нагородженні кубками, медалями та подарунками.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Відділ з питань фізичної культури та спорту