Місто і регіон

Зловмисник збував наркотичні засоби мешканцям області – ПравдаТУТ Ніжин

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно громадянина, обвинуваченого у вчиненні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів (ч. 1, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309, ч. 3 ст. 311 КК України).

Про це інформує Прокуратура Чернігівської області.

Установлено, що з корисливих мотивів з метою власного збагачення обвинувачений неодноразово придбавав наркотичні засоби (амфетамін), які зберігав та в подальшому збував мешканцям Чернігівської області.

Крім того, маючи умисел на незаконне виготовлення амфетаміну, придбав для цього прекурсори у особливо великому розмірі та зберігав їх за місцем свого проживання.

Також наркозалежний зберігав у себе вдома особливо небезпечний наркотичний засіб (каннабіс), не маючи на меті його збут.

Під час санкціонованого обшуку в домоволодінні зловмисника виявлено та вилучено амфетамін загальною масою 0,61080 г, каннабіс вагою 379,95 г, а також прекурсори масою 48,508 г, які чоловік зберігав для виготовлення амфетаміну.

Окрім того, під час його затримання, у ході його особистого обшуку виявлені наркотичні засоби – амфетамін та каннабіс.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Наразі обвинувальний акт стосовно фігуранта направлено до суду, за вчинене йому загрожує покарання у виді позбавлення волі.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close