Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Зловмисник за розбійний напад на пенсіонерку на Чернігівщині проведе за ґратами 8 років

Зловмисник за розбійний напад на пенсіонерку на Чернігівщині проведе за ґратами 8 років

Козелецькою окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу, та поєднаним із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).

Під час судового засідання прокурором доведено, що 3 серпня минулого року в с. Савин Козелецького району неодноразово судимий за майнові злочини мешканець цього ж району з метою протиправного збагачення проник до житла 82-річної місцевої жительки. Погрожуючи застосуванням насильства, приставляючи ножа до шиї та ноги потерпілої, зловмисник заволодів 300 гривнями, що належали пенсіонерці. Після чого зник з місця події.

Попри те, що зазначена особа своєї вини не визнала, суд, проаналізувавши надані стороною обвинувачення докази, визнав її винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.187 КК України.

Вироком Козелецького районного суду Чернігівської області підсудному призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. З огляду на те, що він був раніше засуджений за скоєння інших кримінальних правопорушень і не відбув частини покарань, суд призначив йому остаточне покарання за сукупністю вироків у вигляді позбавлення волі на строк 8 років 6 місяців із конфіскацією майна.

На цей час вирок не набув законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова