Україна і світ

Злетів у повітря разом із водієм: ЗСУ показали момент знищення російського Уралу

Будівельні матеріали м.Ніжин

Збройні сили України показали момент знищення російської техніки у Рубіжному Луганській області. На цей раз наші захисники показали попадання у вантажний автомобіль Урал 4320, який використовується військовим окупантам.

Відео з професійним знищенням техніки опублікували у Telegram ЗСУ.

На відео можна помітити момент запуску керованої ракети з ПТРК — її направили у бік вантажівки Урал, водій якої навіть не підозрював про свою швидку смерть. Поки летить ракета, він встигає підійти до транспорту та сісти на місце водія.

Після цього снаряд потрапляє у вантажівку, і вона ефектно вибухає. Завдяки злагодженій роботі військових, російські окупанти в Рубіжному втратили один вантажний транспорт і як мінімум одного солдата. Про точну кількість загиблих не повідомляється.

Урал-4320 був розроблений для транспортування вантажів, людей та трейлерів по всіх типах доріг. На 1986 рік було випущено більше мільйона вантажівок. Зараз автомобіль виробляється в Росії в місті Міас і комплектується двигуном потужністю 230-312 к.с.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай показав, що залишилося від міста Рубіжне після приходу російських окупантів. Він заявив, що вцілілих будинків немає, і тепер місто доведеться відновлювати від початку, адже відновити будівлі неможливо.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 19:57:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин