Україна і світ

Злата Огнєвіч розповіла про стосунки з добровольцем: Пишаюсь тим, що він робить

Будівельні матеріали м.Ніжин

Співачка та головна героїня романтичного реаліті Холостячка 2 Злата Огнєвіч розповіла про колишні стосунки з добровольцем. Про це знаменитість розповіла під час участі у програмі Як ти? від СТБ.

– Я нещодавно зв’язалася зі своїм колишнім, він доброволець. Неймовірно крутий хлопець, і я пишаюся тим, що він робить, – розповіла Злата.

Ведучий шоу Григорій Решетник відповів Огнєвіч, що йому як досвідченому телеведучому реаліті здається, що між ними щось є.

– Гриша, це тільки здається, – вмить відповіла співачка.

Злата не стала розкривати подробиць про кого йдеться. Варто зазначити, що не часто дівчата так добре відгукуються про своїх колишніх.

Під час шоу співачка також розповіла, що її батько також не зміг стояти осторонь, коли в Україні триває повномасштабна війна.

– Тато вирушив до Харкова, і якраз у цей період почалися запеклі бої. Телефоном мені нічого не розповідає, каже, що привозять поранених, – додала Огнєвіч.


Раніше Злата розповіла про напад на неї таксиста через українську мову. Під час участі у благодійних концертах у США вона викликала таксі через сервіс Uber, і через 10 хвилин поїздки їй сказали вийти з машини. Сам водій підтвердив, що він расист – співачка додала, що зіткнулася з такою ситуацією вперше у житті.


Злата Огнєвіч розповіла про стосунки з добровольцем: Пишаюсь тим, що він робить
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-28 10:52:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин