Україна і світ

Зламаний ніс і сліди душіння: актора-заробітчанина з України побили у Польщі – фото

Керівник піцерії у польській Познані побив заробітчанина з України, коли той прийшов по зарплату. Правоохоронці, які прибули на виклик, також не поспішали реагувати.

Керівник взагалі не хотів платити українцю-заробітчанину, про це написав сам Юрій Марк на своїй фейсбук-сторінці.

Юрій – актор, понад 20 років провів на театральній сцені. За його словами, поїхав до Польщі через 3 роки після Революції Гідності, бо “не побачив позитивних змін”. Макр зазначає, що був активним учасником Майдану.

На запрошення одного з театрів переїхав до Познання, брався за будь-яку роботу, працював по 12 годин, не зважав ні на які помикання заробітчанина,
– розповів він.

Українець пояснив, що із тієї піцерії звільнився за згодою сторінк кілька тижнів тому, однак грошей йому тоді не віддали.


Юрій Марк/ Фото з його фейсбук-сторінки 

“Сказав (керівник закладу – 24 канал) прийти 10 жовтня о 22:00 за грошима. Зважаючи, що я іноземець, намагався мене обдурити на гроші, а коли зрозумів, що не в дається, почав погрожувати і душити”, – написав Марк.

Тоді Юрій викликав поліцію, однак до приїзду правоохоронців керівник-поляк “усіма способами провокував” його.

Не стримавшись наніс удар в обличчя. Дивною була і поведінка поліціантів, вони зовсім не хотіли бачити, що все моє обличчя в крові, не переглянули записи відеокамер, єдине, що викликали швидку,
– додав актор з України.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групиДжерело Телеканал новини «24»

Close