Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зізнання порноакторки та рекорде вигнання: як пройшов другий випуск шоу Холостяк 11

12 березня вийшов другий випуск романтичного шоу Холостяк 11. Головний герой Михайло Заливако поближче познайомився з учасницями проекту, сходив на кілька побачень, а також встиг відправити додому рекордну кількість дівчат.

Першою піти на побачення з холостяком пощастило Юлії, яка має прізвище Зайка через костюм, у якому вона прийшла на першу зустріч. Пара вирушила на шопінг, а потім дівчину очікував приємний сюрприз – спільне виготовлення обручок.

Далі холостяк ходив лише групові побачення, під час яких відкрилося безліч таємниць, а деякі дівчата одразу ж відправилися додому. Учасниці дізналися про існування двох будинків, що стало для них справжнім шоком.

Крім того, 24-річна Анастасія, наважилася на відверте зізнання. Вона розповіла суперницям та Михайлу про свою колишню професію – акторка еротичних фільмів.

Покинули проект: Валентина Петренко, Ольга Дітковська, Валентина Панченко, Олена Грива

Михайло Заливако

Головний героєм 11 сезону романтичного шоу Холостяк став 31-річний бізнесмен Михайло Заливако. Він володіє бізнесом у сфері логістики, народився та проживає у місті Харкові.

Холостяк не уявляє свого життя без гір та спорту, у 2019 році він навіть піднявся на гору Ельбрус. Попри успіх та насичене життя йому не вистачає одного – справнього кохання. Тож Михайло вірить, що зможе знайти свою половинку завдяки проекту.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-13 00:45:52