Україна і світ

Зірку світового регбі дискваліфікували за слова про геїв

Австралійський регбійний союз оголосив про розірвання контракту з гравцем Ісраелом Фолау через гомофобні висловлювання у соцмережах.

Зірку світового регбі дискваліфікували за слова про геїв

Одного з найкращих регбістів сучасності та гравця збірної Австралії Ісраеля Фолау відсторонили від регбі, а австралійський регбійний союз розірвав з ним 4-мільйонний контракт. Що означає заборону грати як за збірну, так і за клуб Веретехс, за який він виступав.

Причиною стало те, що регбіст написав у соцмережах пост, що “геї будуть горіти в пеклі”. У підсумку федерація виключила його зі списку гравців, які мали поїхати на Кубок світу.

Ісраел запросив слухання з приводу свого відсторонення, так як шанси взяти участь в турнірі у нього були. Однак Незалежна комісія визнала Фолау винним в грубому порушенні кодексу поведінки професійних гравців.

— Комісія винесла рішення, згідно якому 10 квітня 2019 року Ісраел Фолау своїми повідомленнями в соціальних мережах грубо порушив Кодекс поведінки професійних гравців, – сказано у повідомленні Комісії.

View this post on Instagram

Those that are living in Sin will end up in Hell unless you repent. Jesus Christ loves you and is giving you time to turn away from your sin and come to him. _______________ Now the works of the flesh are manifest, which are these , adultery, fornication, uncleanness, lasciviousness, idolatry, witchcraft, hatred, variance, emulations, wrath, strife, seditions, heresies, envyings, murders, drunkenness, revelings, and such like: of the which I tell you before, as I have also told you in time past, that they which do such things shall not inherit the kingdom of God.
Galatians 5:19‭-‬21 KJV _______________ Then Peter said unto them, Repent, and be baptized every one of you in the name of Jesus Christ for the remission of sins, and ye shall receive the gift of the Holy Ghost.
Acts 2:38 KJV _______________ And the times of this ignorance God winked at; but now commandeth all men every where to repent:
Acts 17:30 KJV _______________

A post shared by Israel Folau (@izzyfolau) on

Таким чином, Ісраел не допоможе збірній Австралії на Кубку світу. Швидше за все, через цей інциденту регбіст завершить кар’єру в країні.

Також з Фолау розірвали контракти бренди спортивного одягу та автомобільні компанії, амбасадором яких він був.

Читайте:

В Австралії футболіст здійснив камінг-аут

Секрет Криштіану: у Мілані з’явилося графіті напівоголеного Роналду в ЛГБТ-трусах

ЛГБТ-активісти під час ЧС обійшли заборону гей-пропаганди в Росії

Сам гравець не шкодує про те, що написав, але рішення про розірвання контракту його дуже засмутило:

— Це було честю представляти Австралію і мій рідний штат Новий Південний Уельс, граючи в гру, яку я люблю. Християнська віра завжди була частиною мого життя, і я вважаю обов’язком як християнина ділитися словами бога. Дотримання моїх релігійних переконань не повинно перешкоджати можливості грати за клуб і країну, сказав Ісраел.

Ісраел належить до мормонів – послідовників релігійної течії мормонізму, який було започатковано на початку XIX ст.

Джерело ФАКТИ. ICTV
17.05.2019