Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зірка серіалу Пуститися берега Джанкарло Еспозіто їде на Comic Con Ukraine 2021

Відомий американський актор Джанкарло Еспозіто стане зірковим гостем Comic Con Ukraine 2021.

– Найхаризматичніший серіальний поганець, власник найбільш грізного погляду в усьому Голлівуді й найсмачнішої курочки у штаті Нью-Мексико — неперевершений Джанкарло Еспозіто зустрінеться з нами на Comic Con Ukraine 2021! – заявили органsзатори Comic Con Ukraine.

Більшість глядачів знають Джанкарло за ролю у серіалі Пуститися берега (наркобарон Ґуставо Фрінґа).

За останні роки він також знявся у низці цікавих та популярних проектів: імперський офіцер Мофф Ґідеон у серіалі Мандалорець та власник супергеройської компанії Vought Стен Едґар у Хлопаках.

4 та 5 вересня Джанкарло Еспозіто проведе QA-сесії на головній сцені фестивалю, де залюбки поспілкується з відвідувачами. Також актор візьме участь у фото- та автограф-сесіях.

Comic Con — фестиваль коміксів, косплею та відеоігор. Загалом це мультижанровий фестиваль, який має на меті популяризацію сфери розваг. Він був заснований ще у 1970 році у Сан-Дієго (США). Нині він проводиться у багатьох країнах світу, зокрема в Україні.

Comic Con Ukraine 2021 в Києві стартує 4 вересня о 12.00 на Арт-заводі Платформа. Дітям до 10 років вхід у супроводі дорослого – безкоштовний.

Квитки Comic Con Ukraine 2021: 450 грн субота чи неділя, 650 грн дводенний. Преміальний — 2 тис. грн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-11 20:11:28