Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Зірка російських серіалів одружився у Чернігові

Зірка російських серіалів одружився у Чернігові

Зірка російських серіалів Анатолій Пашинін, який після 2014 року залишив успішну кар’єру, переїхав в Україну і вступив до лав ЗСУ, одружився в Чернігові. Обраницею 42-річного артиста стала 44-річна юрист Леся Задесенець. Вони зустрічалися кілька років, але не афішували свої стосунки.

Про зміни в особистому житті Пашинін повідомив на своїй сторінці У Фейсбуці.

«Радість і гордість переповнюють мене! Моя божественна Леся, надавши мені високу честь, прийняла пропозицію руки і серця », – розповів Анатолій про весілля.

Відомо, що Леся працює у великій кінокомпанії, також консультує в питаннях нерухомості. Від першого шлюбу у жінки є доросла дочка Олександра.

Нагадаємо, Анатолій Пашинін, родом з Кіровоградської області, закінчив театральне училище імені Щепкіна, був одним із найбільш затребуваних акторів в Росії. Широку популярність здобув завдяки серіалу «Ундіна». Також Пашинін знімався у фільмах «Ми з майбутнього», «Грозові ворота».

Але після окупації Криму і початку військових дій на Донбасі, повернувся в Україну через політичні причини. Він чітко заявив свою патріотичну позицію, пішов добровольцем в ЗСУ. Після закінчення служби знявся у фільмі «Посттравматическая рапсодія».

Зірка російських серіалів одружився у Чернігові

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

22.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова