Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зірка фільму Земля кочівників Мелісса Янделл Сміт померла у 64 роки

Американська акторка, зірка оскароносного фільму Земля кочівників Мелісса Янделл Сміт померла у віці 64 років. Причиною смерті став рак.

Мелісса багато років боролася з онкологією, але хвороба виявилася сильнішою. Акторка пішла з життя у власному будинку у Сан-Франциско в оточенні близьких та друзів.

У Сміт залишився чоловік Воррен Девід Кейт, з яким вона познайомилася під час навчання в Єльському університеті. Також у них є син Оуен.

Мелісса Янделл Сміт відома завдяки участі у фільмі Земля кочівників, який став тріумфом режисера Хлої Чжао у 2020 році.

У стрічці вона з’явилася у ролі Доллі, сестри головної героїні Ферн, яку зіграла Френсіс Макдорманд. Відомо, що акторки почали товаришувати ще у студентські роки.

Мелісса Янделл Сміт протягом 25 років працювала директором консерваторії в Американському театрі-консерваторії, що у Сан-Франциско.

Також акторка долучалась й до викладання, адже навчала студентів театрального мистецтва у Принстонському університеті і Єльській школі драми.

Нещодавно стало відомо про смерть Віллі Гарсона – зірки серіалу Секс і місто. Чоловік пішов із життя на 58-му році життя через рак підшлункової залози.

Попри хворобу, Віллі брав участь у зйомках проекту And Just Like That, прем’єра якого має відбутися у 2022 році.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-28 14:04:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин