Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зірка фільму Діамантова рука Світлана Світлична зникла безвісти

Російська акторка Світлана Світлична зникла безвісти в Москві. Однак актор Валерій Ніколаєв спростував цю інформацію, сказавши, що артистка просто переїхала.

Родичка зірки фільму Діамантова рука звернулися до поліції з відповідною заявою. Вона повідомила, що Світлична не виходить на зв’язок із 22 жовтня. Однак згодом у правоохоронні органи звернувся і син артистки Олексій, який сказав, що його мама пропала ще 21 жовтня. Про це повідомляють росЗМІ.

У квартирі, в якій проживає 81-річна Світлана її не знайшли.

На даний момент акторку продовжують шукати. Крім того, її син розповів, що після травми, яку Світлична отримала під час зйомок, у неї почалися проблеми з головою. Влітку 2020 року на одному з інтерв’ю на Світлану впав софіт.

У свою чергу друг акторки, актор Валерій Ніколаєв сказав, що Світлична не пропала, а переїхала ближче до родичів і не хоче ні з ким розмовляти.

– Світлана нікуди не пропала, вона переїхала ближче до родичів… Тепер живе в 5 хвилинах від них. Вона не хоче говорити про це з пресою, оскільки їй вже багато років, – сказав він.

Раніше ми писали, що зірка серіалу Доктор Хто пропала безвісти в США. У Twitter навіть створили відповідний аккаунт, для допомоги в пошуках Тані Фір і запустили хештег #FindTanyaFear.

Згодом акторку знайшли живою і неушкодженою, проте госпіталізували для обстеження. Де перебувала зірка – невідомо.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-25 11:56:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин