Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Зимове прибирання триває

-55-111

До Ніжина повернулась справжня сніжна зима. Пухнасті сніжинки розпочали свій чарівний та інтенсивний “танок” ще з вечора 27 січня й тривають й дотепер. Сніг взимку – безперечно прекрасне та красиве явище, але не на тротуарах, де проходять пішоходи та не проїзній частині міста.

Працівники комунального підприємства “ВУКГ”, які працювали вночі, продовжили процес зимового прибирання зранку, і роботи будуть тривати й надалі , бо за прогнозом сніг буде йти сьогодні й завтра.

До зимового прибирання залучено у повному складі цех прибиральників міста та цех з утримання парків та скверів міста. До роботи залучаються засоби малої механізації та виконується прибирання вручну. Крім того, виконується обробка піщано-соляною сумішшю тротуарів, пішохідних переходів, алей парків та скверів, зупинок громадського автотранспорту та “карманів” прилеглих до них.

Спеціалізована техніка з навісним та вбудованим обладнанням старанно очищає від снігу та обробляє сумішшю тротуари, пішохідні вулиці та, безпосередньо, саму проїзну частину міста. В першу чергу обробляються шляхи по всім 16 маршрутам автобусів, центральні автошляхи та під`їзди до стратегічно важливих об`єктів та установ міста.

Крім того, виконуються роботи з зимового прибирання спецтехнікою підприємства проїзних шляхів сіл Кунашівка та Переяслівка.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Unenizh.org.ua
2021-01-28 14:22:04