Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зібрали пісні, які є у серцях українців: як проходить підготовка до концерту до Дня Незалежності


Зібрали пісні, які є у серцях українців: як проходить підготовка до концерту до Дня Незалежності

В одному з ангарів авіазаводу Антонов тривають репетиції перед великим концертом до Дня Незалежності, який відбудеться 24 серпня на НСК Олімпійський.

Головний захід року об’єднає понад 30 найвідоміших українських артистів, чия музика змінювала та формувала сучасну Україну.

Свій легендарний сингл шалених 90-х виконає і Олег Скрипка. Його Весна, майже ровесниця незалежності, стала народним хітом, коли довкола всі слухали російську попсу.

Скрипка впевнений, що нині українська пісня нарешті стає популярною.

– Коли Україна нарешті стає українською, нам треба зробити революцію якості. Щоб українці розуміли, що все українське – якісне. І я переконаний, що на стадіоні ми покажемо дуже якісне шоу, – сказав лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка.

На НСК Олімпійський вперше виступить гурт KAZKA з піснею, яка зробила їх популярними на увесь світ.

Без хіта Плакала, який два роки тому лунав практично всюди, вже неможливо уявити сучасну Україну.

– Бути артистами нової формації української музики – це дуже відповідально. Ми хочемо, щоб нас ставили як приклад за кордоном, навіть як референс. Щоб артисти приходили і казали: Ми хочемо так, як в Україні зараз роблять,- сказала солістка Олександра Зарицька.

Головна ідея концерту до Дня незалежності – поєднати легендарні хіти з сучасними, аби відтворити єдину пісенну історію України.

– ДНК, крім свого основного значення, гарно розкладається на день народження країни, це дає двійний посил. З цього і народилася концепція концерту. Пісні, які лунатимуть на концерті мають бути такими, які будували нашу країну протягом 30 років. Ми намагалися зібрати ті пісні, які є в серцях українців, – сказала режисер-постановник Катя Царик.

Для грандіозного музичного шоу будують найбільшу за всю історію сучасної України сцену, яка зімітує молекулу ДНК. Глядачі зможуть побачити найбільші екрани, 3D-моделювання і дрон шоу.

Між виступами не буде пауз та зупинок, один хіт буде плавно переходити в інший, а також все обрамлять сучасною хореографією.

– Це буде сучасна стилізація. На сцені будуть і молодь, і дітки, і легенди танцю. Ми хочемо привнести нове бачення у номери, – каже головний хореограф Руслан Махов.

Концерт до дня незалежності має ще й благодійну мету. Усі кошти з продажу квитків будуть направлені на створення Центру сучасного мистецтва – музею українського художника Івана Марчука, якого визнали одним зі ста геніїв сучасності.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-18 19:57:09