Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Зі спікера ВР ніхто не ставав президентом – сьогодні цей запобіжник прибрали – Разумков

Народний депутат України Дмитро Разумков розповів про свої політичні амбіції після відкликання з посади спікера Верховної Ради.

— Я раніше говорив, що я буду будувати команду і всередині парламенту, я сподіваюся, знайдуться такі люди і поза парламентом. На пенсію я не збираюся, здоров’я мені дозволяє. Я буду рухатися вперед.

Я вже казав, є ті ціннісні речі, які, на жаль, сьогодні не виконані. Я точно знаю, що ми повинні зробити, інакше нам потім буде соромно людям в очі дивитися. Якщо не вийшло це зробити з посади спікера, буде робити це з посади народного депутата. Думаю, що у нас все вийде, – сказав він.

Щодо своїх президентських амбіцій він сказав таке:

— Президентські вибори ще не розпочалися, але раніше всі, що казали: З голови Верховної Ради ніхто не ставав президентом – цей запобіжник сьогодні прибрали.

За відставку Разумкова 20 голосів За було від партії Батьківщина. На думку нардепа, саме ця партія у майбутньому сформує нову коаліцію з партією Слуга народу.

— Напередодні мої колеги розганяли інформацію, хто з якими олігархами працює. Я думаю, що краще не говорити, а подивитися, хто, за що і як ухвалює рішення. Щодо голосування Батьківщини –  я зранку знав, як вони проголосують, але я думаю, що ми побачили нову коаліцію партія Слуга народу і Батьківщина. СНБ буде, – сказав він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-07 12:16:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин